زمان انتشار: ۱۳۹۸ شنبه ۵ مرداد ساعت 09:33 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۵/۵ ساعت 09:33    تعداد بازدید: 169    کد مطلب: 85322

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون اصناف کشور:
سازمان تامین اجتماعی با اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای در راستای رونق تولید گام برداشته است
نماینده سیرجان و بردسیر، عضو کمیسیون برنامه وبودجه و رئیس فراکسیون اصناف کشور گفت: در سال رونق تولید همه دستگاهها موظفند برای بهبود وضعیت تولید و اشتغال کشور کشور گام بردارند و سازمان تامین اجتماعی نیز با اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای در همین مسیر گام برداشته است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، شهباز حسن پور افزود: قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان می تواند چرخه تولید و رونق بنگاه های اقتصادی نیمه فعال را به حرکت درآورد و کمک به کارفرمایان کمک به کارگر، تولید و اقتصاد کشور است.
وی اظهار داشت: مسائل اقتصادی حاکم بر کشور، شرایط را برای کارفرمایان و کارآفرینان سخت کرده و برخی از آنها نتوانسته اند حق بیمه کارگران را پرداخت کنند این قانون سازمان تامین اجتماعی فرصت خوبی است که بدهی هایشان را تعیین تکلیف و پرداخت کنند.
حسن پور تاکید کرد: در شرایط امروز کشور حوزه تولید و کارآفرینی به حمایت ویژه نیاز دارد و سازمان تامین اجتماعی با اجرای بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان مشوق هایی را برای کارفرمایان در نظر گرفته که هم تولید و اشتغال کارگاه خود را حفظ کنند و هم از مزایای این طرح استفاده کنند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha