• ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ شهريور
  • اِلأَحَّد ١٥ محرم ١٤٤١
  • Sunday, September 15, 2019
کلیدواژه: 46704
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ يکشنبه ۲۹ مرداد، ساعت 00:03
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۵/۲۹

آزمایشگاه  :

آزمایشگاه بیمارستان تامین اجتماعی شبیه خوانی کاشان دارای بخش های میکروب شناسی ، خون شناسی ، بیوشیمی ، انگل شناسی ، کامل ادرار و بانک خون می باشد . این واحد با پیشرفته ترین دستگاه ها جهت بیماران بستری و سرپائی خدمات تشخیصی ارائـــه می نماید .

خونگیری و دریافت نمونه توسط پرستار بخش بربالین شما انجام شده و به آزمایشگاه ( طبقه همکف ) ارسال می گردد . در بعضی مواقع خونگیری مستلزم ناشتا بودن شما می باشد . توضیحات لازم توسط پرستاربخش دراختیار شما قرار می گیرد .
تمام آزمایشات درخواستی بخش در این واحد انجام  شده  و آزمایشاتی که در تخصص این واحد نباشد نیز از طریق قرارداد ( خرید خدمت ) با آزمایشگاه مرکزی شهر برای رفاه حال بیماران بستری انجام می گردد .
*باتوجه به آموزشی بودن بیمارستان ممکن است بعضی نمونه ها و موارد استثنائی برای کارهای تحقیقاتی و آموزشی مورد استفاده قرار گیرد قبلا" اجازه این کار ( در برگه پذیرش بستری ) از شما گرفته می شود .
خدمات این بخش برای بیماران سرپائی نیز ازساعت 13-8 دائر می باشد .

 

بانک خون آزمایشگاه :
این واحد بصورت رابط ( نماینده ) سازمان انتقال خون خدمات ارائه می نماید بیمارانی که  نیاز  اورژانسی به  خون داشته باشند بلافاصله دراختیارشان قرارمی گیرد .

در بعضی موارد که همراه بیمار جهت دریافت خون مراجعه می نماید این واحد برای ارسال خون به بخش باید یک سری آزمایشات روی کیسه های خون و فرآورده های خونی انجام دهد . زمان انتظار برای اینگونه تست ها 45 دقیقه تا یک ساعت  می باشد .

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha