• ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ شهريور
  • اِلأَحَّد ١٥ محرم ١٤٤١
  • Sunday, September 15, 2019
کلیدواژه: 47084
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ شنبه ۴ شهريور، ساعت 15:39
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۲/۲۲

شکایات

بیمارستان تامین اجتماعی کاشان همواره تلاش می کند با بکارگیری تجهیزات مدرن و پیشرفته ، بهترین خدمات درمانی را با افتخار به مراجعین محترم ارائه نماید و در این رهگذر نارضایتی ها یا شکایات احتمالی شما را در کوتاه ترین زمان بررسی نموده و پاسخگو می باشد .

راه های دریافت و چگونگی بررسی شکایات

در سالن های انتظار صندوق های ویژه دریافت شکایات ، انتقادها و پیشنهادات در معرض دید عموم نصب گردیده و شما می توانید برای اعلام شکایات از این صندوق ها استفاده نمائید .
می توانید شکایت خود را در ساعات اداری به اطلاع مسئول بخش مربوطه برسانید و یا مستقیماً با مدیر بیمارستان مطرح نمائید . در شیفت های عصر و شب دریافت شکایات توسط سوپروایزر بیمارستان انجام می شود . فرم مخصوص شکایات در اختیار شما قرار می گیرد . موضوع شکایت شما توسط مدیر بیمارستان بررسی می گردد . ظرف 48 ساعت پس از ارائه فرم تکمیل شده ، از طریق شماره تلفنی که اعلام نموده اید ، با شما تماس حاصل می شود . در صورت نیاز جلسه ای با حضور شما و افراد مرتبط با موضوع شکایت تشکیل می گردد . هرگاه پس از مذاکرات بعمل آمده همچنان رضایت شما حاصل نشده باشد ، موضوع به مراجع دیگری جهت رسیدگی ارجاع داده می شود .

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha